Fustan i verdhë me mëngë tyl

1,990 L

Materiali poliester dhe elastan.
Jaka rrumbullake.
Zinxhir në pjesën e pasme.
Gjatësi normale deri në gju.

SKU: BR08032020-2
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Fustan i verdhë me mëngë tyl.
Cmimi 1990 Lekë.
Masa 44, 46, 48, 50.
Materiali poliester dhe elastan.
Jaka rrumbullake.
Zinxhir në pjesën e pasme.
Gjatësi normale deri në gju.

Informacione Shtesë

Masa

44, 46, 48, 50

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Fustan i verdhë me mëngë tyl”