Fustan i gjatë vishnjë me lule

Fustan i gjatë vishnjë me lule

2,490 L

Ndihuni klas dhe në përditshmërinë tuaj.
Jaka V.
Fustani me mëngë të gjata me llastik në fund.
Me prerje tek beli.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Mund ta përdorni dhe për evente.
Fustani me lule në të gjithë gjatësine.

SKU: AR-14042020-FUF-6
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Fustan i gjatë vishnjë me lule me prerje te beli.
Cmimi 2490 Lekë!
Masa S, M, L.
Ndihuni klas dhe në përditshmërinë tuaj.
Jaka V.
Fustani me mëngë të gjata me llastik në fund.
Me prerje tek beli.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Mund ta përdorni dhe për evente.
Fustani me lule në të gjithë gjatësine.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Fustan i gjatë vishnjë me lule”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp