Frigorifer per makinen tuaj

Frigorifer per makinen tuaj

2,990 L

Mbajini ushqimet dhe pijet të freskëta gjatë udhëtimeve tuaja.
Frigorifer 7,5 Litra.
Portabel per ta marre kudo me vete.

Pershkrimi

Frigoriferi për makinën tuaj
Cmimi: 2990 lekë.
Mbajini ushqimet dhe pijet të freskëta gjatë udhëtimeve tuaja.
Frigorifer 7,5 Litra.
Portabel per ta marre kudo me vete.

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Frigorifer per makinen tuaj”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp