Depilator Fytyre për Femra

990 L

Trajtim i shpejte dhe i sakte.
Ideal për qimet e fytyrës.
Heq qimet nga rrenja.
Forma si një buzëkuq, ju mund ta merrni me vete kudo.

SKU: FI12012020-DF
Shihni shportën

Pershkrimi

Depilator Fytyre për Femra.
Cmimi: 990 Lekë.
Trajtim i shpejte dhe i sakte.
Ideal për qimet e fytyrës.
Heq qimet nga rrenja.
Forma si një buzëkuq, ju mund ta merrni me vete kudo.

Informacione Shtesë

masat

30, 32, 34, 36

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Depilator Fytyre për Femra”