Çantë për femra kafe me xhep

1,490 L

Madhësi normale.
Ngjyra kafe.
Me xhep të madh me zinxhir përpara.
Mbërthimi me zinxhir.
Me rripa të shkurtër me detaje metalike.
Mund të mbahet në dorë dhe në supe.
Lehtësisht e kombinueshme.
E përkryer për të mbajtur gjithçka ju nevojitet gjatë ditës.

Availability: 10 ne gjendje SKU: MA12042020-CF-10
Shihni shportën

Pershkrimi

Çantë për femra kafe me xhep.
Cmimi: 1490 Lekë.
Madhësi normale.
Ngjyra kafe.
Me xhep të madh me zinxhir përpara.
Mbërthimi me zinxhir.
Me rripa të shkurtër me detaje metalike.
Mund të mbahet në dorë dhe në supe.
Lehtësisht e kombinueshme.
E përkryer për të mbajtur gjithçka ju nevojitet gjatë ditës.

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Çantë për femra kafe me xhep”