Çantë për femra e zezë me xhep

1,490 L

Madhësi normale.
Ngjyra e zezë.
Me xhep të madh me zinxhir përpara.
Mbërthimi me zinxhir.
Me rripa të shkurtër me detaje metalike.
Mund të mbahet në dorë dhe në supe.
Lehtësisht e kombinueshme.
E përkryer për të mbajtur gjithçka ju nevojitet gjatë ditës.

Availability: 10 ne gjendje SKU: MA12042020-CF-9
Shihni shportën

Pershkrimi

Çantë për femra e zezë me xhep.
Cmimi: 1490 Lekë.
Madhësi normale.
Ngjyra e zezë.
Me xhep të madh me zinxhir përpara.
Mbërthimi me zinxhir.
Me rripa të shkurtër me detaje metalike.
Mund të mbahet në dorë dhe në supe.
Lehtësisht e kombinueshme.
E përkryer për të mbajtur gjithçka ju nevojitet gjatë ditës.

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Çantë për femra e zezë me xhep”