Bluzë vishnjë me mëngë të gjata për meshkuj

Bluzë vishnjë me mëngë të gjata për meshkuj

1,990 L

Stil sportiv e ndërthurur me klasiken.
Bluza me jakë rrumbullake.
Bluzë për meshkuj me mëngë të gjata.
Ngjyra vishnjë.
Bluza te jaka dhe te mëngët me ngjyrë blu të errët.
Materiali 100% pambuk.

SKU: LD31012019ST4
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Bluzë vishnjë me mëngë të gjata për meshkuj.
Cmimi: 1900 Lekë.
Masat në gjendje: S, M, L, XL.
Stil sportiv e ndërthurur me klasiken.
Bluza me jakë rrumbullake.
Bluzë për meshkuj me mëngë të gjata.
Ngjyra vishnjë.
Bluza te jaka dhe te mëngët me ngjyrë blu të errët.
Materiali 100% pambuk.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Bluzë vishnjë me mëngë të gjata për meshkuj”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp