Bluze gri me blu me mëngë të gjata për meshkuj

Bluze gri me blu me mëngë të gjata për meshkuj

1,990 L

Stil sportiv e ndërthurur me klasiken.
Bluza me jakë rrumbullake.
Bluza me detaje te qafa dhe tek menget.
Bluzë për meshkuj me mëngë të gjata.
Ngjyra gri e nderthurur me blu.
Materiali 100% pambuk.

SKU: LD31012019ST9
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Bluze gri me blu me mëngë të gjata për meshkuj
Cmimi: 1900 Lekë
Masat në gjendje: S, M, L, XL.
Stil sportiv e ndërthurur me klasiken.
Bluza me jakë rrumbullake.
Bluza me detaje te qafa dhe tek menget.
Bluzë për meshkuj me mëngë të gjata.
Ngjyra gri e nderthurur me blu.
Materiali 100% pambuk.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Bluze gri me blu me mëngë të gjata për meshkuj”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp