Bluzë me printe leopardi për femra

Bluzë me printe leopardi për femra

1,990 L

Jakë gjysmë golf.
Me mëngë të fryrë.
Material super cilësor.
Prerje moderne.
E përshtatshme për funde dhe pantallona.

SKU: AR-11112019-BF-4
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Bluzë me printe leopardi për femra.
Cmimi: 1990 Leke.
Masa S M L XL.
Jakë gjysmë golf.
Me mëngë të fryrë.
Material super cilësor.
Prerje moderne.
E përshtatshme për funde dhe pantallona.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Bluzë me printe leopardi për femra”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp