Bluzë gri kremi për femra

1,990 L

Këmishë me jakë rrumbullake.
Me detaje tek mëngët dhe tek supet.
Material super cilësor.
E përshtatshme për funde dhe pantallona.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

SKU: AR-11112019-BF-9
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Bluzë bezhë kremi për femra.
Cmimi: 1990 Leke.
Masa S M L XL.
Këmishë me jakë rrumbullake.
Me detaje tek mëngët dhe tek supet.
Material super cilësor.
E përshtatshme për funde dhe pantallona.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Bluzë gri kremi për femra”