Bluzë e bardhë me logo për meshkuj Givenchy

1,990 L

Stil sportiv me jakë rrumbullake.
Ngjyra e bardhë.
Bluzë për meshkuj me mëngë të shkurtra.
Me Dizenjo stampa Givenchy te krahët dhe në fund.
Materiali 100% pambuk.

SKU: AL05042020-BM-13
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Bluzë e bardhë me logo për meshkuj Givenchy.
Cmimi: 1990 Lekë.
Masat në gjendje: S, M, L, XL.
Stil sportiv me jakë rrumbullake.
Ngjyra e bardhë.
Bluzë për meshkuj me mëngë të shkurtra.
Me Dizenjo stampa Givenchy te krahët dhe në fund.
Materiali 100% pambuk.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Bluzë e bardhë me logo për meshkuj Givenchy”