Atlete të bardha për femra

2,800 L

Zgjidhni rehatinë e këmbës suaj.
Ngjyra e atleteve e bardhë.
Atletet me lidhëse të bardha.
Gomë pak e lartë dhe tepër komode.
Material i fortë dhe mjaft Rezistent.

SKU: BE17062020-AF-1
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Atlete të bardha për femra.
Cmimi: 2800 Lekë.
Nr: 36, 37, 38, 39, 40.
Zgjidhni rehatinë e këmbës suaj.
Ngjyra e atleteve e bardhë.
Atletet me lidhëse të bardha.
Gomë pak e lartë dhe tepër komode.
Material i fortë dhe mjaft Rezistent.

Informacione Shtesë

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Atlete të bardha për femra”