Atlete të bardha me të zeza për femra

2,800 L

Zgjidhni rehatinë e këmbës suaj.
Model trend.
Ngjyra e atleteve e bardhë me të zezë.
Atletet me lidhëse të bardha me të zezë.
Gomë pak e lartë dhe tepër komode.
Material i fortë dhe mjaft rezistent.

SKU: BE20072020-AF-1
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Atlete të bardha me të zeza për femra.
Cmimi: 2800 Lekë.
Nr: 36, 37, 38, 39, 40.
Zgjidhni rehatinë e këmbës suaj.
Model trend.
Ngjyra e atleteve e bardhë me të zezë.
Atletet me lidhëse të bardha me të zezë.
Gomë pak e lartë dhe tepër komode.
Material i fortë dhe mjaft rezistent.

Informacione Shtesë

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Atlete të bardha me të zeza për femra”